Odblokowanie bootloadera

odblokowanie bootloadera xiaomi

Kolejną z usług naszego serwisu jest odblokowanie bootloadera Xiaomi.

Odblokowany bootloader pozwala na wgranie modyfikowanego oprogramowania, które pozbawione jest zbędnych elementów, np. MIUI Polska. Należy pamiętać, że najnowsze zabezpieczenia Xiaomi, wymagają posiadanie aktywnego powiązania konta Xiaomi z urządzeniem, na którym chcemy przeprowadzić odblokowanie bootloadera przez minimum 72 h.

binding time is too short less than 72 hours

Jeżeli masz problem z odblokowaniem, nie masz na to czasu lub po prostu Ci się nie chce, napisz do nas 🙂 Nowością w naszej ofercie jest pomoc zdalna, która polega na połączeniu się z komputerem klienta i wykonanie czynności za niego. Nie musisz nawet wychodzić z domu, skontaktuj się z nami – umówimy konkretny termin i wykonamy tę usługę za Ciebie.

Pamiętaj, że wszystkie czynności wykonujesz na własną odpowiedzialność.

Wymagania:

 • Urządzenie Xiaomi z oprogramowaniem Global dev lub China dev
 • Pozwolenie Xiaomi na zdjęcie bootloadera
 • Konto Xiaomi powiązane z urządzeniem przez minimum 72 godziny (w niektórych najnowszych modelach 365 godzin)
 • Bateria na poziomie ponad 50%

odblokowanie bootloadera xiaomi

Odblokowanie bootloadera Xiaomi – instrukcja:

 1. Pobierz narzędzie i wypakuj do wybranego katalogu na swoim komputerze.
 2. W wypakowanym folderze uruchom aplikację miflash_unlock jako Administrator.
 3. W oknie Disclaimer potwierdź, wybierając Agree.
 4. W następnym oknie zaloguj się przy użyciu danych logowania do konta Xiaomi lub Zarejestruj się, aby utworzyć nowe konto.
 5. Podłącz telefon Xiaomi do komputera w trybie fastboot. W tym celu na wyłączonym telefonie wciśnij jednocześnie przyciski zmniejszania głośności i zasilania.
 6. Jeżeli urządzenie zostanie wykryte prawidłowo, pojawi się nowe okno – wybierz Unlock. Spowoduje to rozpoczęcie procesu odblokowywania i może potrwać około 10-20 sekund. Więc trzymaj cierpliwość i czekaj.
 7. Osiągnięcie 100% oznacza, że bootloader został odblokowany.
 8. Gotowe 😉

Odblokowanie bootloadera Xiaomi wymaga wcześniej odpowiedniego przygotowania urządzenia, o czym była mowa w wymaganiach. Internet zawiera wiele instrukcji tekstowych oraz wideo o tym jak odblokować bootloader oraz przygotować urządzenie do tej operacji. Jeżeli jednak nie masz wystarczająco czasu i chęci na analizowanie kolejnych stron, odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy.

Zlecenie realizujemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Odblokowanie bootloadera
Ocena: 5 z: 2