Oferta

Kompleksowe usługi naprawcze


Kompleksowa naprawa telefonów Xiaomi z całej Polski - MIService.pl

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w serwisie pogwarancyjnym Xiaomi jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe oraz profesjonalne usługi naprawcze. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z należytą starannością. O każdym podejmowanym kroku i ewentualnych dodatkowych opłatach informujemy Klienta. Stawiamy na przejrzystość relacji biznesowych, gdyż wierzymy, że tylko takie nastawienie pozwala na uzyskanie pełnej satysfakcji zarówno dla Kontrahenta, jak i naszego serwisu.


Jakie czynności wykonujemy? Naprawa telefonu po zalaniu, naprawa uszkodzonego ekranu czy zdejmowanie bootloadera - dla MiService.pl tego typu czynności serwisowe to chleb powszedni. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji i nerwów wynikających z zepsutego telefonu, oferujemy bezpłatną diagnozę, a także dostarczanie przesyłki za pomocą usługi kurierskiej w systemie serwisu Xiaomi "door-to-door". Takie podejście to również gwarancja zaoszczędzonego czasu poprzez brak dojazdów czy planowania wysyłki Pocztą Polską.


Co wchodzi w zakres oferowanych konserwacji? Proponujemy między innymi:


Przekonaj się, że warto z nami współpracować! Udowadniamy, że szybka i efektywna naprawa telefonów Xiaomi jest możliwa bez wysyłania urządzenia za granicę lub ponoszenia bardzo wysokich kosztów. Skontaktuj się z nami, a wówczas będziemy w stanie oszacować, jaki problem dotyczy Twojego urządzenia. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych części zamiennych Xiaomi.